Vytenis Škarnulis

Laisvės partija
       Atgal
Vytenis Škarnulis

Nuo pat vaikystės mylėjau Lietuvą ir visada svajojau apie galimybę padaryti gerų darbų ne tik sau, bet ir kitiems savo šalies gyventojams bei, jeigu tik galimybės leis – ir visam pasauliui bei jo žmonėms.
Mano tikslas patekus į Lietuvos Seimą – ginti piliečių teises, užtikrinti jų ateities perspektyvas, lygybę, galimybes oriai gyventi vyresniems ir sparčiai tobulėti jauniesiems. Reikia nepamiršti, kad esame nedidelė valstybė, neturime gamtos padovanotų išteklių, kurie apmokėtų valstybės sąskaitas. Didžiausias mūsų turtas yra žmonės, jų žinios ir darbštumas. Tad mano, kaip politiko, tikslas yra įgalinti šį kapitalą ir jį stiprinti ateities kartoms.

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgautas aukštasis išsilavinimas bei ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Nors ir demotyvuoti žmones siekti ir uždirbti daugiau yra neproduktyvu, tačiau šiuometinė siocialinė ir finansinė atskirtis turėtų mažėti ir čia tik vienas iš potencialių būdų tai įgyvendinti.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus