Vytautas Mitalas

Laisvės partija
       Atgal
Vytautas Mitalas

Gimiau Vilniuje 1989 metų birželio 16 dieną. Su pagyrimu baigiau Vilniaus Žemynos gimnaziją Pašilaičiuose, o Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijau Politikos mokslų bakalauro, vėliau – Viešosios politikos analizės magistro laipsnius.
Dar studijų laikais, nuo 2008 m., įsitraukiau į politinę ir nevyriausybinių organizacijų veiklą. Buvau Vilniaus liberalaus jaunimo organizacijos pirmininkas, nacionalinės Jaunimo reikalų tarybos narys, Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ valdybos narys.
2015 metais buvau išrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą, kur tapau Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininku. Dirbau Liberalų sąjūdžio sekretoriate ir Lietuvos laisvosios rinkos instituto ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Socialinė parama ir paslaugos, visų pirma, turi būti administruojamos efektyviau, remiantis pajamų – turto testu.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybė turi užtikrinti sąžiningas žaidimo taisykles visiems ekonomikos dalyviams ir taisyti rinkos netobulumus.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Danų „flexicurity“ modelis geriausiai atspindi Lietuvai reikalingą modelį – lankstūs darbo santykiai papildomi taikliomis socialinės apsaugos, darbo rinkos ir švietimo politikos priemonėmis, padedančiomis netekus darbo susirasti naują.