Virginija Vingrienė

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
       Atgal
Virginija Vingrienė

1. Gimimo data, vieta: 1971-09-05, Kermušijos kaimas Druskininkų savivaldybė
2. Tautybė: Lietuvė
3. Išsilavinimas:
Aukštasis universitetinis, Halės Vitenbergo Martino Liuterio Universitetas, Vokietija, agrarinių mokslų magistrė, 1997
Aukštasis universitetinis, VDU Žemės ūkio akademija, mokslinė agronomė, 1995
4. Užsienio kalbų mokėjimas: Anglų, Rusų, Vokiečių
5. Darbo patirtis:
2016-2020 Lietuvos Respublikos Seimas, Seimo narė
2001-2016 Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija, vyr. specialistė
1997-2001 Lietuvos žemės ūkio universitetas, doktorantė
6. Mokslinė, pedagoginė, visuomeninė veikla: Lietuvos orchidėjininkų draugijos narė (nuo 2009 m.), susivienijimo Žali.lt narė (nuo 2012 m.), Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos d ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Socialiai teisinga ir solidaru daugiau uždirbantiems didesniais mokesčiais prisidėti prie valstybės išlaikymo. Tai yra išmintingas ir atsakingas pažangaus mąstymo požiūris. Esu už skandinavišką modelį. Progresinius mokesčius taiko daugelis pažangių ES ir pasaulio valstybių.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Laukinio kapitalizmo modelis, kaip praktika rodo, visiškai nepasiteisina.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Nesutinku. Galbūt tokia praktika galėtų būti taikoma įsivyravus socialiai atsakingam verslui, teisingai ir atsakingai vertinančiam žmones. Toks požiūris į Lietuvą, neabejoju, tikrai ateis. Šiandieninėje situacijoje, kuomet silpna darbdavių socialinė atsakomybė ir silpnos profesinės sąjungos – tai žmonėms reikštų visiško socialinio neužtikrintumo padarinius, padidintų skurdą, socialinius atotrūkius.