Valentin Gavrilov

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Valentin Gavrilov

Gimiau ir užaugau Vilniuje.

Po studijų Vilniaus universitete įgijau teisės magistro, o vėliau ir ekonomikos magistro laipsnį. Baigiau būrių vadų kursus Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir esu Lietuvos kariuomenės atsargos leitenantas.

Teko dirbti ir privačiame, ir viešajame sektoriuose. Įgijau patirties didelėje gamybinėje įmonėje kaip teisininkas, o vėliau Teisės ir administracijos departamento vadovas. Vadovavau savo nedidelei įmonei, buvau Lietuvos Respublikos Konkurencijos tarybos Teisės skyriaus vedėju, nuo 2014 iki 2016 metų dirbau Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos viceministru. Šiuo metu esu advokatų kontoros teisininkas.

Kartu su žmona auginame tris vaikus.

2010 metais kartu su bendraminčiais įkūrėme Justiniškių se ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybė neturi bijoti dalyvauti ekonomikoje (įskaitant ir natūralių monopolijų valdymą, o prireikus ir dalyvavimą nemonopolinėje veikloje), o „kištis“ į ekonomiką priversta visada. Mokesčių, socialinė politika ir veiksmai šiose srityse daro didelę įtaką ekonominiams procesams.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Darbuotojų atleidimas neturi būti nei labai lengvas, nei pernelyg apsunkintas. Visais atvejais darbdavys turėtų atsakingai planuoti savo veiksmus įdarbinimo srityje.