Vaidotas Bacevičius

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
       Atgal
Vaidotas Bacevičius

Vaidotas Bacevičius gimė 1975 m. Vilniuje tarnautojų šeimoje. Mama Liucija kilusi iš suvalkijos, matematikė. Tėvas Stasys-Silvestras iš žemaitijos, fizikas. 1993 m. baigė Vilniaus Mindaugo vidurinę mokyklą, 2000 m. Vilniaus Universitete Teisės fakultete įgijo Konstitucinės teisės magistro laipsnį, o 2003 m. Vilniaus Universiteto Ekonomikos fakultete - Verslo vadybos ir administravimo magistro laipsnį.
Darbą valstybei pradėjo nuo 1994 m. Dirbo vidaus reikalų sistemoje (VRS), LR Seimo kanceliarijoje (LRS). Yra parengęs virš 100 įstatymų ir kitų teisės aktų projektų, tris mokslines publikacijas, taip pat „PARLAMENTO TEISĖS“ studijų modulį.
2000-2008 m. buvo LR vriausiosios rinkimų komisijos nariu (VRK).
2005-2008 m. dirbo versle, vadovavo bendrovėms. B ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Jei verslas bankrutuos, darbo vietų sumažės. MMA reikia didinti pagal galimybes ir nuosekliai. Be to, negalima visko perkelti vien ant verslo kupros. Keliant MMA, valstybė privalo didinti ir NPD mažiausias pajamas gaunantiems darbuotojams. Taip valstybė prisidės prie verslo ir žmonių gerovės.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Socialinę paramą reikia didinti ne keliamų mokesčių pagalba, bet mažinant išsikerojusį viešąjį sektorių.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Ne absoliučiai ir ne taip kategoriškai, kaip keliamas klausimas, bet dalis viešųjų paslaugų yra neefektyvios, per brangios.