Paulius Zaviša

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
       Atgal
Paulius Zaviša

Susipažinkime. Gimiau ir užaugau Lietuvoje. Tėtis buvo Neringos miesto architektas, o mama mokė lietuvių kalbos rusakalbių mokykloje. Baigęs mokslus, pradėjau karjerą tarptautinėse komunikacijų agentūrose. Vėliau dirbau nuotoliniu būdu, ir tai leido man keliauti po pasaulį. Aplankiau daugiau nei 50 šalių. Keliaudamas domėjausi, kaip įvairiose šalyse sprendžiamos ekologinės problemos, aplinkosauginio sąmoningumo klausimai. Ypač žavėjausi atradimais, kurie į žmonių gyvenimus atveda daugiau gamtos. Tai prasminga, nes mes patys esame gamtos dalis. Vykdau visuomeninę veiklą ir ieškau būdų, kaip mūsų gyvenamoje aplinkoje išsaugoti ir grąžinti natūralumą. Ypač malonu, kad kai kurie iš sumanymų pildosi.


Šeimyninė padėtis

Auginame 4-ių mėn ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Svarbu rasti tinkamą balansą, kad verslui netaptų patogiau „emigruoti“ į kaimyninę šalį ir pasinaudoti ten esančiomis palankesnėmis mokestinėmis sąlygomis.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus