Nerijus Bakasėnas

Centro partija – tautininkai
       Atgal
Nerijus Bakasėnas

Esu Nerijus Bakasėnas. Gimiau 1972 m. Širvintose. Čia praleidau vaikystę ir jaunystę: 1978 m. pradėjau mokytis 1-ojoje vidurinėje mokykloje, nuo 1983 m. – 2-ojoje vidurinėje mokykloje. Ją baigiau 1990 m. ir įstojau į Kauno technologijos universitetą. Deja, dėl asmeninių aplinkybių mokslų nebaigiau. 1993 m. išvykau dirbti į užsienį. Dirbau Lenkijoje, Vokietijoje, Ukrainoje, Rusijos Kaliningrado srityje.

2000 m. grįžau į Lietuvą, pradėjau dirbti žurnale „Trademark Lithuania“. 2002 m. tapau šio žurnalo vadovu, po metų pradėjau vadovauti reklamos, renginių organizavimo ir leidybos įmonių grupei. 2015–2018 metais dirbau statybos sektoriuje. Šiuo metu dirbu reklamos, SEO (reklama internete) srityje.

Turiu dalyvavimo verslo investiciniuose projektuo ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Išplėsti socialinę paramą būtina.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Daug sričių, kurių vis tiek negalime atiduoti į atvirą rinką: viešasis sektorius, viešosios paslaugos , medicina , švietimas, kariuomenė ir t.t. Karteliniai susitarimai, monopolijų atsiradimai,
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus