Mantas Adomėnas

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
       Atgal
Mantas Adomėnas

1972 m.
Gimiau kai su nauja jėga pakilo kovos už laisvę sąjūdis

Iš tėčio pusės priklausau senai vilniečių šeimai – mano proseneliai tuokėsi Šv. Petro ir Povilo bažnyčioje 1897 m. Iš mamos pusės giminės šaknys driekiasi į Lašinių kaimą Kaišiadorių rajone.

Tėvai – Vilniaus Universitete dirbantys ir dėstantys chemikai, kurių dėka esu toks, koks esu.

Sąžinės ir tvirtumo mokiausi iš senelio Vinco – rašytojo, už partizanišką veiklą apdovanoto Vyčio Kryžiumi, sovietų nuteisto kasti anglį Intoje.

Chemijos olimpiadose Lietuvoje esu laimėjęs porą aukso medalių, taip pat – sidabro medalį Sovietų Sąjungoje. Ją ir ketinau studijuoti – tačiau prasidėjęs Sąjūdis nukreipė prie politinių idėjų, o galiausiai atvedė į humani ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Kai kurie mokesčiai – pvz., nekilnojamojo turto – gali būti įvesti, tačiau bendrąja prasme mokesčių didinimas nėra kelias viešųjų paslaugų prieinamumui ir apimčiai didinti.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Jis turėtų būti sumažintas taip, kad padidėtų viešojo sektoriaus efektyvumas, o valstybės teikiamų paslaugų nesumažėtų.