Lina Samulytė

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Lina Samulytė

Gimė 1976 gegužės 30d. Kelmėje.

1999 m. Kauno technologijos universitete įgijo gamybos vadovo bakalauro laipsnį

2003 – 2014 m. Šiaulių universitete įgijo anglų kalbos filologijos bakalaurą, edukologijos bei vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnį.

Nuo 2002 m. dirbo Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos Kelmės skyriaus bei VšĮ Kelmės turizmo ir verslo informacijos centro direktore. 2008, 2009 metais – apdovanota LR ūkio ministro diplomais už geriausiai veikiantį turizmo ir verslo informacijos centrą Lietuvoje.

2013 – 2017 m. Odin Forvaltning finansų analitikė.

2017- 2019 m. Connectum Capital Mangement AS finansų analitikė.

2019 – 2020 m. Eidsvåg Fjordhotell Møre Romsdal vadovė.

Nuo 2020 m. MB Robkastas direktoriaus p ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakome už progresinius mokesčius, tačiau ne vien didinant mokesčius gaunantiems didesnes pajamas, o mažinant mokesčius gaunantiems mažas pajamas.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybės įsikišimą pateisiname poreikiu pakloti tvirtus pagrindus efektyviam žiedinės ekonomikos, kuri yra esminis kovos su klimato kaita įrankis, veikimui. Mūsų vizija – sąžininga, aplinkai, žmonių sveikatai ir mažesnes pajamas gaunantiems piliečiams palankesnė mokesčių politika, mokesčių sistemos pertvarkymas pagal ekologinius kriterijus, kuriant finansines paskatas aplinkai draugiškesnei gamybai ir vartojimui, aplinkos taršos mažinimui.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus