Lina Mickevičienė

Laisvės partija
       Atgal
Lina Mickevičienė

Esu Lina Mickevičienė, gimusi 1984 metais Jonavoje ir šiuo metu gyvenu šiame mieste. Esu baigusi kineziterapijos bakalauro ir magistro studijas, taip pat turiu sporto bakalauro laipsnį. Šiuo metu gilinu savo žinias biologijos srityje, studijuodama doktorantūroje.
Su vyru auginame tris vaikus, bei kartu stengiuosi derinti šeimos gyvenimą su kitomis man svarbiomis veiklomis. Turiu smulkų verslą, kuris leidžia man prisidėti prie vietos bendruomenės gerovės. Taip pat esu įkūrusi labdaros fondą, kuriuo siekiu padėti socialiai remtiniems asmenims Jonavoje. Man labai svarbu skatinti solidarumą ir bendruomeniškumą, todėl stengiuosi aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose, kurios prisideda prie žmonių gerovės.

Testas sudarytas atsižvelgiant į rinkimus į Seimą 2024 m.

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turi kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Rinkos laisvė leidžia verslui veikti efektyviau, inovatyviau ir lanksčiau reaguoti į vartotojų poreikius. Pernelyg didelis valstybės reguliavimas gali slopinti verslumą, trukdyti konkurencijai ir sukelti biurokratiją, kuri dažnai apsunkina verslo veiklą. Tačiau svarbu nepamiršti, kad tam tikri valstybės reguliavimai yra būtini siekiant užtikrinti sąžiningą konkurenciją, apsaugoti vartotojus ir aplinką.
2. Lietuvoje turi būti įsteigtas Valstybinis komercinis bankas Privati bankininkystė yra konkurencinga ir skatina inovacijas bei efektyvumą, o valstybinis bankas galėtų sumažinti šią konkurenciją. Geriau sutelkti dėmesį į esamų finansinių institucijų stiprinimą ir priežiūrą, užtikrinant jų veiklos skaidrumą ir sąžiningumą, nei kurti naują valstybinį subjektą, kuris gali sukelti papildomų rizikų.
3. Mokesčiai verslui turi būti mažinami, net jeigu dėl to mažės valstybės biudžeto pajamos Esant dabartinei geopolitinei situacijai, valstybė privalo užtikrinti tinkamą finansavimą gynybos sektoriui, kad galėtume apsaugoti savo šalį ir jos piliečius. Tačiau svarbu ne tik surinkti pakankamai lėšų, bet ir užtikrinti jų efektyvų paskirstymą bei panaudojimą. Pirmiausia reikėtų optimizuoti esamus mokesčių paskirstymo mechanizmus, kad būtų maksimaliai išnaudoti turimi ištekliai. Tik tada, kai užtikrinsime optimalų valstybės lėšų panaudojimą, galima svarstyti apie mokesčių mažinimą