Ieva Budraitė

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Ieva Budraitė

Gimė 1992 m. sausio 10 d. Alytuje.

2010 m. su pagyrimu baigė Alytaus Jotvingių gimnaziją, apdovanota garbės medaliu už gimnazijos vardo garsinimą.

2014 m. baigė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, suteiktas politikos mokslų bakalauro laipsnis, 2016 m. – viešosios politikos analizės magistro laipsnis.

Nuo 2014 m. dirba nevyriausybiniame sektoriuje, tarptautinių ir nacionalinio lygmens projektų valdymo srityje.

2018 m. pradėjo vadovauti Žaliosios politikos institutui.

Nuo 2014 m. priklauso Lietuvos žaliųjų partijai. 2016–2018 m. ėjo partijos administracijos vadovo pareigas. Šiuo metu yra partijos pirmininko pavaduotoja, valdybos ir tarybos narė.

Aktyvi visuomeninėje veikloje: yra Jaunųjų žaliųjų orga ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakome už progresinius mokesčius.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Mūsų vizija – sąžininga, aplinkai, žmonių sveikatai ir mažesnes pajamas gaunantiems piliečiams palankesnė mokesčių politika, mokesčių sistemos pertvarkymas pagal ekologinius kriterijus, kuriant finansines paskatas aplinkai draugiškesnei gamybai ir vartojimui, aplinkos taršos mažinimui.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus