Gintautas Paluckas

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Gintautas Paluckas

Gimiau 1979 metais Panevėžyje. Čia baigiau gimnaziją, vėliau Vilniaus universitete studijavau Matematikos ir informatikos fakultete, o Ekonomikos fakultete baigiau išlyginamąsias ekonomikos studijas.

2003-2005 metais dirbau „Sodroje“, iki 2007 – Europos Parlamente, o nuo 2007 dvejus metus ėjau Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas.

2009 metais įkūrėme bendrovę „Elektromotus“ ir iki šiol esu jos akcininkas, o 2013 įsteigėme projektą „MyLakeMap“, iki dabar esu jo dalininkas.

Tais pačiais metais tapau Lietuvos socialdemokratų partijos atsakinguoju sekretoriumi, šias pareigas užėmiau dvejus metus. Po 2015 metų savivaldos rinkimų vėl pradėjau dirbti Vilniaus miesto savivaldybėje. Šį sykį – kaip mero pavaduotojas ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Taip, nes be sąžiningos ir teisingos mokesčių sistemos neturėsime kokybiškų bei visiems prieinamų viešųjų paslaugų – taip pažeisdami Konstituciją, kuri nurodo kiekvieno asmens teisę į valstybės garantuojamas sveikatos apsaugos paslaugas bei privalomą švietimą.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybės vaidmuo ekonomikoje yra didžiulis. Pats terminas „kišimasis“ savyje turi neigiamą užtaisą, nes tai asocijuojasi su direktyvomis ar laisvės apribojimais, tačiau taip nėra. Valstybė tvarko rinkos sutrikimus ar užpildo rinką ten, kur verslo struktūroms veikti nenaudinga dėl neuždirbamo pelno.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Darbuotojai darbo santykiuose, net ir be palengvinto atleidimo, yra silpnesnioji pusė. Turime kurti lygius, pagarba grįstus tarpusavio santykius.