Gintarė Skaistė

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
       Atgal
Gintarė Skaistė

Ekonomikos mokslų daktarė. Daktaro disertacija “Institucijų sistemos poveikio rizikos kapitalo investicijoms vertinimo modelis“, 2015.

Iki doktorantūros studijų, 2010 m. Kauno technologijos universitete (KTU) įgijo ekonomikos bakalauro, 2011 m. Mykolo Romerio universitete (MRU) – ekonomikos magistro laipsnį. Stažavosi Ispanijos Carlos III de Madrid ir La Coruna bei Kipro universitetuose.

Seimo narė, dirbanti Biudžeto ir finansų komitete, Migracijos komisijoje. Vadovauja kauniečių Seimo narių grupei. Išrinkta į Seimą 2016 metais pagal Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos sąrašą. Dabar kandidatuoja Kauno Panemunės vienmandatėje apygardoje.

Ekonominių studijų „Kokios gerovės reikia Lietuvai?“ bei „7 prioritetai pajam ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Reikėtų pradėti nuo mokestinių lengvatų ir veiklos formų peržiūrėjimo. Kurios tikslingos, kurios ne. Taip mokesčių sistema taptų tolygesnė ir teisingesnė, o kartu galima būtų surinkti daugiau pajamų į biudžetą nedidinant tarifų. Pritariu, kad išlaidos pensijoms mokėti Lietuvoje yra per mažos lyginant su kitomis EBPO šalimis, todėl jas reikia didinti.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Į ekonomiką valstybė turi kištis tiek, kiek reikia. Kad išlyginti rinkos netolygumus ir konkurencijos trūkumą.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Galimybė lengviau atleisti darbuotoją turi būti susijusi su didesnėmis socialinėmis garantijomis netekus darbo ir valstybės teikiamomis paslaugomis: pvz. persikvalifikavimo programomis.