Evelina Dobrovolska

Laisvės partija
       Atgal
Evelina Dobrovolska

Gimė 1988 m. rugpjūčio 16 d. Vilniuje. 2007 m. baigė Jono Pauliaus II gimnaziją, mokyklos laikais aktyviai dalyvavo debatų klube, prisidėjo prie mokyklos laikraščio kūrimo – publikuodavo savo straipsnius ir karikatūras.

Teisės specialybę įgijo 2011 m. Mykolo Romerio universitete, tais pačiais metais prisijungė prie Lietuvos advokatūros kaip advokato padėjėja.

Nuo 2012 m. aktyviai bendradarbiauja su nevyriausybinėmis organizacijomis tautinių mažumų teisių užtikrinimo srityje, specializuojasi originalios asmenvardžių rašybos, lyties keitimo, neapykantos nusikaltimų ir diskriminacijos bylose.

2019 m. laimėjo Švedijos ambasados Lietuvoje įsteigtą apdovanojimą už reikšmingą indėlį į Žmogaus teisių situacijos gerinimą Lietuvoje.

Nuo 2020 m ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Europos Komisija pažymi, jog Lietuvos taikomos priemonės efektyvesniam PVM surinkimui yra nepakankamos, diegiamos elektroninės kontrolės priemonės vis dar neturi esminio teigiamo poveikio. Valstybė negali reikalauti iš veiklą vykdančių asmenų prisidėti didesniais mokesčiais nuo pajamų ar pelno, kai tuo pat metu nėra sutvarkiusi mokesčių surinkimo sistemos.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus