Edgaras Maščinskas

Laisvės partija
       Atgal
Edgaras Maščinskas

Gimė 1990 m. liepos 13 d. Kaune. Palangos Baltijos vidurinės mokyklos absolventas. Jungtinėje Karalystėje Portsmuto universitete įgijo politikos mokslų ir Europos studijų bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Plėtojo studijas Belgijoje KU Leuveno universitete ir specializavosi į Europos sąjungos užsienio politiką. Dešimt metų dirbo ir buvo Lietuvos ir užsienio tarptautinių organizacijų savanoriu: 2010-2012 Jungtinės Karalystės liberalų ir demokratų partijos savanoris. 2013-2014 Pasaulio jaunų užsienio politikos profesionalų Briuselio skyriaus tarybos narys. Nuo 2015 m. Lietuvos liberalaus jaunimo narys. 2015-2020 Europos liberalaus jaunimo narys, vėliau šios organizacijos viceprezidentas. Nuo 2015 dirba Europos regionų komiteto liberalų ir demokratų frakcijoje ir ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Nereikia didinti mokesčių, vyriausybė turėtų sumažinti mokesčius, padaryti efektyvesnį viešąjį administravimą, taip pat spręsti šešėlinės ekonomikos ir kreditų asortimento bei kitų lengvatų problemą.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybės vaidmuo ekonomikoje srityje turėtų būti ribotas, kad būtų užtikrintas maksimalus ekonominis efektyvumas teikiant paslaugas ten, kur rinka negali pateikti.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Valstybė turėtų suteikti įmonėms galimybę įdarbinti ir atleisti žmones labai lanksčiai, tuo pačiu užtikrinant darbuotojų teisių apsaugą.