Džiugas Bubliauskas

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Džiugas Bubliauskas

Gimė 1993 m. Kaune.

2011 m. baigė Kauno Santaros gimnaziją.

2016 – 2018 UAB „Proit” Jaunesnysis programuotojas
2018-2020 UAB „Bazaarvoice” Techninio palaikymo specialistas
Nuo 2017 metų savanoriauja gyvūnų prieglaudose. Yra aktyvus Lietuvos žaliųjų partijos narys, Gyvūnų gerovės grupės koordinatorius.

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakome už progresinius mokesčius, tačiau ne vien didinant mokesčius gaunantiems didesnes pajamas, o mažinant mokesčius gaunantiems mažas pajamas. Tačiau neturėtų egzistuoti toks dalykas kaip išmokų lubos. Buvo piknaudžiaujama šiuo dalyku, kai besilaukiančios mamos fiktyviai susikelia algą „ant popieriaus“ , o po to gauna didžiules išmokas. Bet, jeigu vidurkis būtyų skaičiuojamas, ilgesnio laikotarpio, tai, jeigu metus – pusantrų žmogus gauna atlyginimą 3000 eurų, bet išėjęs iš darbo susiduria su biržos lubomis ∼700 eurų per mėnesį, manau, nėra sąžininga.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybės įsikišimą pateisiname poreikiu pakloti tvirtus pagrindus efektyviam žiedinės ekonomikos, kuri yra esminis kovos su klimato kaita įrankis, veikimui. Mūsų vizija – sąžininga, aplinkai, žmonių sveikatai ir mažesnes pajamas gaunantiems piliečiams palankesnė mokesčių politika, mokesčių sistemos pertvarkymas pagal ekologinius kriterijus, kuriant finansines paskatas aplinkai draugiškesnei gamybai ir vartojimui, aplinkos taršos mažinimui.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus