Dovydas Petrošius

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Dovydas Petrošius

Gimė 1986 m. Klaipėdoje

Yra asociacijos „Eks Emigrantai” įkūrėjas ir prezidentas.

Pomėgiai: Daržininkystė, senovinių baldų restauravimas, dainavimas, vandenlenčių sportas.

Apie save sako: „Esu altruistas, patinka padėti, nesvarbu kas tai būtų, tai tiesiog yra mano pašaukimas. Prieš 6 metus grįžęs iš užsienio, pradėjau burti grįžtančių tautiečių, savitarpio pagalbos bendruomenę, kuri šiai dienai vienija daugiau nei 20000 narių.”

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakome už progresinius mokesčius, tačiau ne vien didinant mokesčius gaunantiems didesnes pajamas, o mažinant mokesčius gaunantiems mažas pajamas.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybės įsikišimą pateisiname poreikiu pakloti tvirtus pagrindus efektyviam žiedinės ekonomikos, kuri yra esminis kovos su klimato kaita įrankis, veikimui. Mūsų vizija – sąžininga, aplinkai, žmonių sveikatai ir mažesnes pajamas gaunantiems piliečiams palankesnė mokesčių politika, mokesčių sistemos pertvarkymas pagal ekologinius kriterijus, kuriant finansines paskatas aplinkai draugiškesnei gamybai ir vartojimui, aplinkos taršos mažinimui.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus