Dalia Grybauskaitė

- Nepriklauso jokiai partijai
       Atgal
Dalia Grybauskaitė

Gimė 1956 m. kovo 1 d. Vilniuje.

Mokėsi Salomėjos Nėries vidurinėje mokykloje. Būdama devyniolikos metų, pradėjo dirbti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje.

Po metų išvyko mokytis į Leningrado universitetą, kur studijavo politinę ekonomiją vakariniame skyriuje. Tuo pat metu dirbo kailių fabrike darbininke.

Sėkmingai baigusi studijas ir įgijusi ekonomisto ir politinės ekonomijos dėstytojo kvalifikaciją, nedelsdama grįžo į Vilnių. Keletą mėnesių dirbo Mokslų akademijos atsakingąja sekretore. Vėliau dirbo Vilniaus aukštojoje partinėje mokykloje: vadovavo Žemės ūkio kabinetui, dėstė politinę ekonomiją ir pasaulio pinigų istoriją. 1988 m. eksternu apgynė mokslinį darbą Maskvos visuomenės mokslų akademijoje. 1993 m. Lietuvos mokslo taryb ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

Testas kuriamas

Politikas          

Valstybės valdymas Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Ar pritariate, kad Lietuvos Respublikos Prezidentui būtų suteikta daugiau galių? Konstitucijoje įtvirtintos Prezidento galios yra pakankamos. Jas reikia efektyviai išnaudoti.
2. Ar pritariate, kad visiems užsienyje gyvenantiems lietuvių kilmės žmonėms būtų sudaryta galimybė turėti ir Lietuvos Respublikos pilietybę? Tačiau sprendžiant dėl pilietybės, kilmės kriterijus negali būti vienintelis. Norint išplėsti dvigubos pilietybės galimybes reikėtų referendumu keisti Konstituciją.
3. Ar pritariate, kad rinkėjų balsais būtų galima iš pareigų atšaukti Seimo narį?