Daiva Riklienė

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Daiva Riklienė

Gimiau 1968 m. ir iki šiol gyvenu Vilkaviškyje, kur mano tėvų ir senelių žemė. Esu išsituokusi.

1986 m. Baigiau Salomėjos Nėries vidurinę mokyklą, 1991 m. Kauno technologijos universiteto lengvosios pramonės (dabartinį mechanikos inžinerijos ir dizaino) fakultetą ir 1992 m. įgijau inžinieriaus technologo magistro kvalifikacinį laipsnį. Septynis metus dirbau pamainos meistre didžiausiame siuvimo ceche AB „Žemkalnija“. Dešimt metų dirbau Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre, septynerius metus vadovavau šiai įstaigai. Metus teko būti projektų vadovu privačiame versle kur įgijau pasitikėjimo savimi. Nuo 2010 m. penkis metus dirbant projekto administratore Vilkaviškio krašto vietos veiklos grupėje kartu su kaimo bendruomenėmis ieškojom ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pažymėjau taip todėl, kad yra šeimų, kurios dirba „nelegaliai“, nemoka mokesčių ir dar gauna socialinę paramą, paslaugas, lengvatas. Šiems žmonėms nenorėčiau, kad atitektų didesnes pajamas gaunančių asmenų priskaičiuoti didesni mokesčiai.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Taip pažymėjau todėl, kad valstybė gyvena iš surenkamų mokesčių, todėl turi teisę reguliuoti ekonominius rodiklius. Kiekviena savivaldybė prisideda prie paramos verslui suteikimo, investicijų pritraukimo.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Verslas taip ir elgiasi. Valstybinėse institucijose, tai padaryti labai sudėtinga, todėl greičiau sutinku, kad spręsti turėtų tiesioginis vadovas.