Audrius Stankus

Centro partija – tautininkai
       Atgal
Audrius Stankus

Audrius Stankus gimęs 1985 – 08 – 11 Klaipėdos rajone Žadeikių kaime. Baigęs Kretingos suaugusiųjų mokyklą mokslus 2016 m. tęsė Klaipėdos universitete sveikatos mokslų fakultete – kineziterapijos mokslus.

2013 metais pradėjo dirbti Klaipėdos Respublikinėje ligoninėje, operacinės pagalbiniu medicinos darbuotoju. Dabar skubiosios pagalbos specialistas, bei ligoninės priimamojo medicinos pagalbinis darbuotojas. Gimtoji kalba lietuvių. Šeimyninė padėtis – nevedęs.

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Tokių žmonių nėra daug. O keldami mokesčius menkiname šeimos biudžetą. Nors gali būti, kad alga 2 ar 4 mėn buvo didesnė ir ji vėliau krito. O mokesčiai vistiek būtų mokami taip, kad reikalingas ir pačio mokesčių sistemos naujo modelio.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Jau ir taip yra lengva atleisti. Darbuotojas nėra saugus eidamas į darbą kas dieną, žinodamas, kad bet kada gali būti atleistas. Visi ginklai darbdavio.