Andrius Vyšniauskas

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
       Atgal
Andrius Vyšniauskas

· 1987 m. gruodžio 9 d. gimė Marijampolėje. 2010 m. baigė Vytauto Didžiojo universitetą, kuriame įgijo politikos mokslų bakalauro laipsnį.

· 2012 m. baigė Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutą, įgijo lyginamosios politikos magistro laipsnį.

· Studijuodamas universitete buvo aktyvus jaunimo organizacijų narys, buvo renkamas į Jaunųjų konservatorių lygos, Akademinio politologų klubo, Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybas. Dirbo Marijampolės ir Nacionalinėje jaunimo reikalų tarybose.

· 2011-2012 m. dirbo Ministro Pirmininko jaunimo politikai ir ryšiams su visuomene.

· 2012-2018 m. dirbo Seimo opozicijos lyderio komandoje ir patarinėjo jam ekonomikos, socialinės, regionų politiko ir komunikacijos klausi ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Reikia matyti konkrečias priemones, kaip gyventojus pasieks socialinė parama, kokius rezultatus ji pasieks. Tik tada bus aišku mokesčius reikia didinti ar mažinti.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus