Alfonsas Brazas

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Alfonsas Brazas

Gimiau 1957.03.19 Eisraviškių kaime, Šilutės rajone (dabar Tauragės apskritis, Pagėgių savivaldybė)

Esu vedęs, turiu 3 suaugusius vaikus.

Baigiau (1980 m.) Vilniaus universiteto Fizikos fakultetą.

Jau 20 metų esu atliekų tvarkymo, aplinkos inžinerijos ir biomasės energetikos konsultantas bei pardavimų agentas. Šiuo metu dirbu ir Europarlamento nario J. Oleko padėjėju.

Anksčiau esu dirbęs Mokslų akademijos Puslaidininkų fizikos institute moksliniu bendradarbio, Vilniaus darbo biržos direktoriaus pavaduotojo, Seimo pirmininko pavaduotojo A. Sakalo patarėjo, Lietuvos savivaldybių asociacijos direktoriaus pavaduotojo, Lietuvos komunalininkų ir atliekų tvarkytojų asociacijos direktoriaus, projektavimo įmonės aplinkosaugos projektų vadovo – vadybinink ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Progresiniai GPM tarifai turi būti taikomi VISOMS (o ne tik darbo) METINĖMS PAJAMOMS. Mažas pajamas gaunantiems mokestinė našta turėtų būti mažinama.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Rinka yra geras TARNAS (efektyvesniam produktyvumui ir paskirstymui siekti), bet blogas, net nepakenčiamas PONAS (dėl kapitalo tendencijos koncentruotis, dominuoti ir monopolizuotis). Todėl rinka turi būti REGULIUOJAMA.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Svarbu, kad valstybė užtikrintų tinkamą atleidžiamų darbuotojų socialinę apsaugą.