Albertas Regalovskis

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Albertas Regalovskis

Gimė 1973 metais Kaune.

2016 metais Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje įgijo inžinieriaus kvalifikaciją.

2020 metais Mykolo Riomerio universitete apsigynė vadybos magistrą.

Yra Lietuvos Žaliųjų partijos Kauno m. skyriaus narys.

Pomėgiai: sportas,kelionės, turizmas,maisto gamyba.

Albertas apie save: Žinau Lietuvos ir Kauno ekologines problemas, esu pasiryžęs jas spręsti, bei siekti užsibrėžtų tikslų gerinant ekologinę padėtį gimtajame mieste ir Lietuvoje. Esu realistas, žinau, kaip ir kokiais būdais padėti gamtai ir Lietuvos gyventojams.

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakome už progresinius mokesčius, tačiau ne vien didinant mokesčius gaunantiems didesnes pajamas, o mažinant mokesčius gaunantiems mažas pajamas.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybės įsikišimą pateisiname poreikiu pakloti tvirtus pagrindus efektyviam žiedinės ekonomikos, kuri yra esminis kovos su klimato kaita įrankis, veikimui. Mūsų vizija – sąžininga, aplinkai, žmonių sveikatai ir mažesnes pajamas gaunantiems piliečiams palankesnė mokesčių politika, mokesčių sistemos pertvarkymas pagal ekologinius kriterijus, kuriant finansines paskatas aplinkai draugiškesnei gamybai ir vartojimui, aplinkos taršos mažinimui.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus