Tadeuš Polito

Lietuvos centro partija
       Atgal
Tadeuš Polito

Tadeuš Polito Gyvenimo ir veiklos aprašymas. Gimęs 1965m., mūsų šalies sostinėje Vilniuje. Tėvai Juozapas ir Marija, kurie gyveno mieste Pabradėje, Švenčionių rajone, kur ir aš praleidau savo vaikystę. Mokėsi Pabradės 1 - oji vidurinėje mokykloje. Baigęs aštuonias klases, 1980 m., aš įstojau į Lisinsky koledžą Rusijoje netoli Leningrado. Tada rimtai ir kruopščiai pradėjau domėtis taikomojo meno ir amatų studijomis. 1982 metais gavau “ Auksinių rankų meistro” diplomą. Leningrade gavau pirmąsis žinias ir įgūdžius restauravimo ir meno istorijos srityje. 1983-84 metais vadovavau dailės ir amatų, studijai skirtai studentams ir vietinės mokyklos moksleiviams. Dalyvavau kuriant “Rusijos miškų” muziejų, studijavau muziejininkystę. ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Bet tai reikia daryti kartu su kitomis priemonėmis, kurie stiprintų ekonominę situaciją, pvz.: investicijos, naujų įmonių įkūrimas, finansinė parama mažoms ir vidutinėms įmonėms,mokesčių mažinimas ir lengvatos ir svarbiausia. Finansinė drausmė ir skaidrumas neleidžia vagystės ir pinigų švaistymo.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Valstybė visų pirma tai žmonės, o ne parazitai, turintis valdžią. Pareigūnai negalės vogti. Pinigų užteks visiems ir visam.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Mažiau popierizmo ir kyšininkavimo padidins teikiamų paslaugų kokybę ir leis sumažinti biurokratiją 10 kartų.Viskas turi būti aiškiai ir skaidriai, centralizuota ir kompiuterizuota.