Edvardas Michaliovas

Lietuvos centro partija
       Atgal
Edvardas Michaliovas

Aš, Edvardas Michaliovas 1974 metais gimiau Šiauliuose. Mano tėvai: Genovaitė Michaliova gimė Viekšniuose, Mažeikių rajone. Mama būdama 14 metų su savo tėveliu, Viekšnių gydytoju Edvardu Panceržinskiu ir mama Marija Panceržinskiene buvo ištremti į Sibirą. Mano tėvelis Anatolijus Michaliovas gimė Irkutsko mieste Rusijoje. Mano tėveliai susipažino Irkutske būdami studentais – mama studijavo ekonomiką, o tėtis kalnakasybos inžineriją. Tėveliai 1967 metais atvyko į Šiaulius. Savo gimtajame mieste aš baigiau 16-ąją vidurinę mokyklą, vaikų muzikos mokyklą ir buhalterinės apskaitos studijas Šiaulių aukštesniojoje technikos mokykloje. Būdamas 22 metų pradėjau savo darbinę veiklą atsakingose vyriausiojo buhalterio pareigose. Siekdamas profesinio tobul ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Minimalią algą didinkime atsižvelgiant į Lietuvos ekonomikos būklę ir numatomas tendencijas. Realias pajamas Lietuvos piliečiams galima padidinti didinant neapmpokętinamų pajamų dydį.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Mokesčių didinimas skatins imigraciją ir investicijų mažėjimą.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Valstybė turėtų dalį savo teikiamų paslaugų patikėti privačiam sektoriui.