Dainora Eigminienė

Lietuvos sąrašas
       Atgal
Dainora Eigminienė

Gimė 1963 m. rugpjūčio 10 d. Lazdijų rajone, Leipalingyje, mokytojų šeimoje. 1981 m. baigė Vilniaus 41-ąją vidurinę mokyklą (dabar – Vilniaus Karoliniškių gimnazija). 1981–1985 m. mokėsi ir baigė Vilniaus pedagoginį universitetą (dabar – Lietuvos edukologijos universitetas), įgijo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos specialybę. 1992–1998 m. vykdė tarptautinį tęstinį edukacinį projektą „Drama mokykloje“ (Atviros Lietuvos fondo iniciatyva bendradarbiaujant su Londono Karališkojo nacionalinio teatro Švietimo departamentu) ir buvo projekto koordinatorė Lietuvoje, įgijo dramos mokytojos kvalifikaciją. 1984–1988 m. dirbo Vilniaus 39-ojoje vidurinėje mokykloje (dabar – Vilniaus Naujininkų vidurinė mokykla) lietuvių kalbos ir literatūro ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Valstybė turėtų didinti kapitalo, bet mažinti darbo apmokestinimą ir gerinti paslaugų kokybę.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Šio sektoriaus darbuotojų skaičių galima mažinti, nemažinant jo teikiamų paslaugų.