Algirdas Butkevičius

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Algirdas Butkevičius

Gimė 1958 m. lapkričio 19 d. Radviliškio rajono Paežerių kaime. Baigė Vilniaus inžinerinį statybos institutą. 1995 m. Kauno technologijos universitete baigė magistrantūros studijas, o 2008 m. birželio mėn. apgynė socialinių mokslų srities ekonomikos krypties mokslų daktaro disertaciją. Džiaugiasi, kad Vilniaus Gedimino technikos universitete rašyta tema „Nacionalinio biudžeto išlaidų planavimo pagrįstumo didinimas“ pasirodė įdomi ne tik jam – darbe išplėtota nauja ir originalia idėja susidomėjo ir užsienio mokslininkai. Siekia tobulėti visose srityse. Stažuotės JAV, Vokietijoje ir Danijoje suteikė vertingos profesinės darbo tarptautinėje organizacijoje patirties. Teko paragauti ir lektoriaus amato – skaitė paskaitas visais laikais aktua ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Minimali alga turi sudaryti pusę vidutinio šalies darbo užmokesčio dydžio, tačiau būtina skatinti ir vidutinės algos didėjimą.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Socialinė parama turi būti didinama tiems, kuriems labiausiai reikia, tačiau ne didinant mokesčius, o efektyviau juos surenkant.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Viešąjį sektorių būtina efektyvinti, tačiau tai nereiškia, kad sumažėtų valstybės teikiamų paslaugų skaičius. Todėl su šiuo teiginiu sutinku tik iš dalies. Priešingai, kai kuriais atvejais galima atsisakyti besidubliuojančių paslaugų.