Alfonsas Butė

Lietuvos centro partija
       Atgal
Alfonsas Butė

Informacija neįvesta.

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Kai kurie politikai sako, jog būtų galima laukti kol daugiau pinigų atsiras Lietuvoje. Tačiau kol tai įvyks, žmonės gali pradėti mirti iš bado. Todėl pasisakau už min. algos didinimą iš karto
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Pas mus mokesčiai jau tokie dideli, jog jeigu politikai paskaičiuotu, tai paprastos bandelės kainoje mokesčiai sudaro apie 80 proc. Nesąmonė? Paskaičiuokite. PVM už ir kartu su kitais mokesčiais trąšų kainoje. Mokesčiai žemės ūkio technikos priemonių įsigijimo kainoje. Darbininko GPM įdirbančiojo žemės ūkį. To darbininko atlyginimoGPM, SODRA, Grūdų sėjimas. Mokesčiųinė dalis grūdų pagaminimo kainoje.Tręšimas. Mokesčių dalis rangos kainoje. Vėl darbininko darbo užmokesčio GPM, SODRA. Toliau nuėmimas grūdinių, toliau džiovinimas, toliau malimas, toliau visos transporto išlaidos ir visi mokesčiai susiję su Kuro gamyba ir jo realizavimu. Toliau bandelės kepimas. Mokesčoių dalis kepimo įrangoje, elektroje,vėl mokesčiai kepėjui , jo GPM, Sodra, eksplotacinės išlaidos, kitos pridėtinėw išlaidos ir mokesčių dalis jose. Toliau realizacija. Ir vėl nuo įvežimo į parduotuvės teritoriją mokesčiai už žemę, beje visose gamybos grandyse, kurias aš minėjau, už šilumą, už vandenį, pastatų turto mokestis ir vėl visi visi mokesčiai? Jums dar maža mokesčių?
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Tačiau jie neturi būti išmesti į gatves. Įstatiminė bazė turi būti iš karto pakeista taip, kad jie visi netrukdomai, suteikiant valstybės paramą, galėtų kurti savo verslus ir konkuruoti materialinių gėrybių bei paslaugų teikimo srityje.