Tomas Vytautas Raskevičius

Laisvės partija
       Atgal
Tomas Vytautas Raskevičius

Gimė 1989 m. Kaune.
2007 m. baigė Kauno technologijos universiteto gimnaziją. Svajojo studijuoti aktorinį meistriškumą, tačiau tėvai liepė rinktis „rimtesnes“ studijas.
Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute įgijo politikos mokslų bakalauro kvalifikacinį laipsnį (2011 m.), o Centrinio Europos Universiteto Teisės fakultete – Žmogaus teisių teisės magistro kvalifikacinį laipsnį (2012 m.).
2012 m. pradėjo dirbti Nacionalinėje LGBT* teisių organizacijoje LGL projektų vadovu.
2013 m. pagal Baltijos-Amerikos Laisvės fondo programą metus laiko praleido Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur dirbo LGBT* žmogaus teisių srityje veikiančiose nevyriausybinėse organizacijose.
2014-2018 m. tęsė darbą Nacionalinėje LGBT* te ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakau už pajamų mokesčių mažinimą. Mokesčių sistema turėtų būti orientuota į efektyvesnį vartojimo mokesčių surinkimą.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Darbo santykių liberalizavimas turėtų būti taikomas ne tik privačiame, bet ir valstybiniame sektoriuose, pvz., valstybės tarnyboje.