Romas Mieldažys

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Romas Mieldažys

Gimė 1960 metais Prienuose.

1999 metais baigė Lietuvos policijos akademijoje – teisės ir penitencinės veiklos studijas.

Nuo 2000 iki 2011 dirbo direktoriaus pavaduotoju Pravieniškių gydymo pataisos namuose ir Pravieniškių 1-ieji pataisos namuose. O nuo 2011 metų dirba Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonijoje inspektoriumi.

Laisvu laiku labiausiai mėgsta aktyvų gyvenimo būdą – sportą, poilsį gamtoje.

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakome už progresinius mokesčius, tačiau ne vien didinant mokesčius gaunantiems didesnes pajamas, o mažinant mokesčius gaunantiems mažas pajamas.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Valstybės įsikišimą pateisiname poreikiu pakloti tvirtus pagrindus efektyviam žiedinės ekonomikos, kuri yra esminis kovos su klimato kaita įrankis, veikimui. Mūsų vizija – sąžininga, aplinkai, žmonių sveikatai ir mažesnes pajamas gaunantiems piliečiams palankesnė mokesčių politika, mokesčių sistemos pertvarkymas pagal ekologinius kriterijus, kuriant finansines paskatas aplinkai draugiškesnei gamybai ir vartojimui, aplinkos taršos mažinimui.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus