Artūras Melianas

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Artūras Melianas

Gimė 1964 m. Panevėžyje, nuo 1979 m. gyvena Vilniuje.

Gerai žino „miegamųjų“ miesto rajonų problemas. Baigė ekonomikos ir socialinio darbo studijas Vilniaus universitete. Stažavosi Lenkijoje, Airijoje, Danijoje, JAV.

Dirbo “Grąžtų” gamykloje inžinieriumi, Vilniaus Socialinės paramos centre direktoriaus pavaduotoju.

Nuo 1997-ųjų iki 2000 m. išrinktas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu, Socialinių reikalų komiteto pirmininku. Kartu su bendraminčiais jam pavyko atidaryti nemažai naujų socialinių paslaugų įstaigų: Motinos ir vaiko pensioną, pirmuosius Vilniaus Nakvynės namus, pensioną seneliams, užimtumo centrus sutrikusio intelekto bei vaikams su psichine negalia. Dirbdamas Vilniaus miesto savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedė ...

Seimo rinkimai 2020

Politikas          

Rinka ir valstybė Visiškai sutinku Greičiau sutinku Nei taip, nei ne Greičiau nesutinku Visiškai nesutinku Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Valstybė turėtų didinti mokesčius didesnes pajamas gaunantiems gyventojams, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas Pasisakome už progresinius mokesčius, tačiau ne vien didinant mokesčius gaunantiems didesnes pajamas, o mažinant mokesčius gaunantiems mažas pajamas.
2. Valstybė turėtų kiek įmanoma mažiau kištis į ekonomiką Manau bendrai šiuo metu yra perteklinis Valstybės kišimasis, tačiau sutinku, kad gamtos ir sveikatos apsaugos srityje tai daryti reikia geriau.
3. Įmonėms turi būti leidžiama lengvai atleisti darbuotojus Kai kuriais atvejais ribojimai pertekliniai.