Vincas Jurgutis

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
       Atgal
Vincas Jurgutis

2015 m. buvau išrinktas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą, vadovauju Liberalų sąjūdžio frakcijai, dirbu Ekonomikos ir finansų komitete. Rinkimų dieną man bus 30 metų. Auginu sūnų Martyną ir dukrelę Liepą. Jau mokykloje įsitraukiau į aktyvią visuomeninę veiklą, organizavau įvairius renginius, esu skautas, kartu su bendraminčiais organizuodavau stovyklas jauniesiems skautams ir socialiai remtiniems, pažeidžiamų visuomenės grupių vaikams. Esu vienas iš akcijos „Darom“ iniciatorių Lietuvoje, organizavau šią akciją 2008-aisiais, pirmaisiais jos gyvavimo Lietuvoje metais. Nuo 2006 m. organizuoju ir vedu mokymus, seminarus ir konferencijas žmogaus teisių, ekonomikos, savanorystės ir kitomis temomis. Nuo mažens domėjausi istorija ir politika. Dvy ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Žmonės bus laimingi tada, kai uždirbs daugiau, nei minimalią algą.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Socialinė parama turi būti skirta tiems, kuriems jos labiausiai reikia.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Viešasis sektorius gali būti mažinamas gerinant paslaugų kokybę. Ir jis turi ir gali tapti patrauklia vieta dirbti.