Tadas Langaitis

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai
       Atgal
Tadas Langaitis

Tikiu, kad talentas tėra dalis, lemianti mūsų pasiekimus. Visa kita – atkaklus darbas ir nepasidavimas suklupus. Tuo vadovaudamasis kiekvienos užduoties imuosi su užsidegimu, o pradėtus darbus visada baigiu. Siekiu, jog ilgalaikis požiūris, skaidrumas ir atskaitomybė būtų veiklos standartai politikoje. Esu nepakantus korupcijai. Žinau – Lietuvoje politika gali būti skaidri, tačiau tik tuo atveju, jei atsakomybę už valstybės ateitį prisiims progresyviai mąstantys ir veikiantys žmonės. Svarbiausias mano tikslas – kurti Lietuvą, kurioje gyventi ir dirbti gera. Mums ir mūsų vaikams. Tadas Langaitis Daugiau nei dešimt metų dirbo investicinės bankininkystės, rizikos kapitalo, technologijų startuolių srityse. Kartu su verslo partneriais sukūrė daugiau ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Kertinis ekonominės gerovės rodiklis – vidutinis atlyginimas Lietuvoje. Minimali alga turi augti kartu su vidutiniu atlyginimu. Minimali alga privalo nustoti būti politinių spekuliacijų įrankiu, kuriuo neatsakingai ir pavojingai prieš rinkimus naudojasi kairieji. Dėl to minimalios algos dydis turi būti susietas su vidutinio atlyginimo dydžiu Lietuvoje.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Paslaugų kokybė bei paslaugų efektyvumas yra svarbiau nei valstybės teikiamų paslaugų kiekis. Siekime turėti kokybiškas ir efektyvias valstybės paslaugas. Valstybės paslaugų turėtų būti tiek kiek jų valstybė gali piliečiams teikti kokybiškai, pagal piliečių (paslaugų gavėjų) vertinimus.