Raimondas Tamošauskas

Lietuvos centro partija
       Atgal
Raimondas Tamošauskas

Lietuvos maistininkų profesinės sąjungos Tarybos narys atsakingas už kolektyvines derybas su tarptautinio kapitalo įmonėmis, Klaipėdos regiono koordinatorius. „Švyturio“ alaus daryklos, Philip Morris Lietuva, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro profesinių sąjungų pirmininkas. Profsąjungų atstovas Klaipėdos Trišalėje taryboje ( 2008 ir 2014 m. pirmininkavau šiai tarybai), darbo ginčų komisijoje prie Klaipėdos valstybinės darbo inspekcijos. ETUC (Europos profsąjungų konfederacijos) kolektyvinių derybų komiteto pakaitinis narys. Nuo 2016 metų esu Klaipėdos regiono atstovas LR Trišalėje taryboje. Didelė patirtis sudarant ir derantis dėl kolektyvinių sutarčių, sprendžiant kolektyvinius ir individualius darbo ginčus tiek tarptautinėse, tiek biud ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Verslas, kuris gyvena tik iš minimalios algos neturi teisės egzistuoti.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Mokesčiai turi būti didinami tiems, kas turi daug pajamų. Minimalios pajamos negali būti apmokestinamos. Mokesčių sistema turi būti orientuota į šeimą, o ne asmenį.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Pirma turi būti apsispręsta dėl viešųjų paslaugų poreikio ir apimties. Tada galima kalbėti apie mažinimą ar didinimą.