Liudas Vedeckis

Lietuvos centro partija
       Atgal
Liudas Vedeckis

Informacija neįvesta.

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Minimali alga turi atitikti Europos vidurkį, nes kitu atveju kam mes iš vis esame Europos sąjungos nariai?
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Valstybėje turi būti panaikinta korupcija ir neūkiškumas, valdininkų, teisėjų, teisėsaugininkų, politikų ir t.t. nebaudžiamumas. Mokesčiai turi būti drastiškai mažinami, nes turtinga valstybė, kai turtingi piliečiai, o ne atvirkščiai. O to labiau, kad mokesčiai išvagiami, ar ištaškomi beraščių, ar mažaraščių valdininkų
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Valstybės teikiamos paslaugos ir taip apgailėtinos!, todėl jas mažinti reiškia eiti prieš savo piliečius, bet būtina valdininkus mažinti, kurie dubliuoja pareigas, kurie eina net priešprieša tarpusavyje, kaip pvz. Aplinkos ministerija ir Žemės ūkio ministerija, kurioms pvz. grioviai yra upės, o ŽŪ "griaviai ir yra grioviai", nuo ko priklauso deklaruojami plotai ir Eu.išmokos. Aplinkos ministeriją reikia panaikinti ir prijungti prie ŽŪ, nes tai ypač korumpuota ir net nusikalstama ministerija, o ir ji įkurta Adamkaus kompanijai turėti šiltas vieteles. Reikia ne tik ministerijas sujungti, bet ir mažinti begalinę jose ir kitose institucijose esamą veltėdžių armiją!: kur ko paklausi-to negausi.