Linas Balsys

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Linas Balsys

Gimė 1961 m. gegužės 1 d. Vilniuje. Baigė Vilniaus 23-ąją vidurinę mokyklą. 1984 m. Vilniaus universitete įgijo žurnalisto diplomą. Profesinę žurnalisto veiklą pradėjo Lietuvos nacionaliniame radijuje ir televizijoje dar būdamas studentas. Rengė Vilniaus radijo laidas užsieniui lietuvių ir anglų kalbomis, prasidėjus Atgimimo laikotarpiui, aktyviai įsitraukė į Sąjūdžio veiklą, rengė ir vedė „Atgimimo bangą“, kitas visuomenines ir politinių debatų laidas. Per ir po Sausio 13-osios sovietų agresijos prisidėjo prie Nepriklausomos Lietuvos televizijos ir radijo išsaugojimo ir atkūrimo, okupacijos laikotarpiu organizavo ir vedė televizijos laidas iš Seimo. 1994 m. stažavo Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) pagal JAV Valstybės departa ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. MMA turi prilygti NPD. MMA turi užtikrinti minimalų pragyvenimą. Tai negali pabloginti verslo sąlygų, jei verslas yra sąžiningas ir nori turėti legaliai dirbančių darbuotojų. Verslui svarbiau ne MMA, o darbo apmokestinimas, kuris turi būti sumažintas.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Mokesčius reikia mažinti, kad kuo daugiau žmonių juos mokėtų ir būtų suinteresuoti išlįsti iš šešėlio. Tik taip valstybė surinktų daugiau mokesčių.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Valdininkų skaičius ir paslaugų kiekis bei jų kokybė neturi nieko bendra.