Laurynas Okockis

Lietuvos žaliųjų partija
       Atgal
Laurynas Okockis

Laurynas Okockis – Valstybės sienos apsaugos tarnyboje dirbantis tarptautinio bendradarbiavimo specialistas, visuomeninkas, aktyvus aplinkosauginių organizacijų narys. Gimė 1981 m. spalio 30 d. Kaune, vėliau su šeima persikėlė gyventi į Druskininkus. Protėviai ir giminės kilę iš Dzūkijos regiono. 2000 m. baigė Druskininkų „Atgimimo“ vidurinę mokyklą. Būdamas mokinys susidomėjo lengvąja atletika: nuosekliai siekė pergalių ilgų nuotolių sportinio ėjimo ir bėgimo rungtyse, tapo Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės nariu, daugelio varžybų prizininku, Lietuvos Respublikos lengvosios atletikos vicečempionu (50 km sportinio ėjimo rungtis, 2002 m.). 2004 m. Lietuvos kūno kultūros ir sporto akademijoje įgijo sporto technologijų bakalauro laipsn ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Minimali alga Lietuvoje turi būti didinama atsižvelgiant į ekonomikos augimo rodiklius ir Baltijos šalių regiono bendrą minimalios algos vidurkį. Šiuo metu Lietuvoje daug svarbiau yra NPD sulyginimas su minimalios algos dydžiu, kad kuo skubiau būtų mažinama atskirtis tarp daug uždirbančiųjų ir nepasiturinčių.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Perteklinė socialinė parama ir paslaugos yra žalingos valstybei ir jos ekonomikai, kadangi ugdo „pašalpų“, „išlaikytinių“ kultūrą, nemotyvuoja dirbti. Apskritai, kai kurias socialines išmokas reikia mažinti arba panaikinti, nes jomis piknaudžiaujama - palikti reikia tik būtiniausias (neįgalumo, našlaičių ir t.t). Gyventojams turi būti sudarytos sąlygos dirbti ir užsidirbti: turėti orias gyvenimo sąlygas, gauti ES lygmeniu konkurencingus atlyginimus, orias pensijas.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turi būti optimizuotas atsižvelgiant į gyventojų skaičiaus, t.y. paslaugų gavėjų, skaičiaus pokyčius. Dėl žemo gimstamumo ir didelės emigracijos, gyventojų sumažėjo, todėl atitinkamai turi būti optimizuotas ir viešasis sektorius. Tačiau teikiamų paslaugų kokybė nukentėti dėl to neturi.