Jurgis Zabilius

Lietuvos centro partija
       Atgal
Jurgis Zabilius

Informacija neįvesta.

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Neapmokestinamas minimumas-minimali mėnesinė alga MMA-500 Eurų, kiekvienais metais indeksuojant pagal Vartotojų kainų indekso (VKI) didėjimą. Didėjant kainoms tiesiogiai didėtų MMA. MMA kasmet didinti nemažiau kaip po 20 Eurų. Motinai ir tėvui neapmokestinamas minimumas didinamas po 200 Eurų už kiekvieną vaiką. Sau pasiliksiu tik MMA, kiekvienais metais skirsiu labdarai po 1000 Eurų -Švč. M. Marijos N. P., J.Matulaičio bažnyčioms, Marijos radijui, katalikiškai spaudai ir apie 10 000 Eurų - Jums Šeškinės gyventojai.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Įvesti progresinius mokesčius. Panaikinti senaties terminus sunkiems ekonominiams nusikaltimams, korupciją sumažinti du kartus. Partijoms iš biudžeto neskirti jokių lėšų. 101 Seimo narys ir 2 padėjėjai.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Siekti, kad visų pensijų, rentų suma būtų ne didesnė už 3 MMA. 33% sumažinti lėšas biurokratijos išlaikymui. Turtas viršijantis 500 000 Eurų apmokestinamas 2 % tarifu.