Julius Sabatauskas

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Julius Sabatauskas

Gimimo data 1958 m. balandžio 1 d. Gimimo vieta Syktyvkaras, Komijos autonominė respublika (dabar – Komijos Respublika), Rusija Išsilavinimas 2000–2003 Lietuvos teisės universitetas (dabar – Mykolo Romerio universitetas), teisės magistras 1998–2002 Lietuvos teisės universitetas, teisės ir valdymo studijų programa 1976–1981 Kauno politechnikos institutas (dabar – Kauno technologijos universitetas), Automatikos fakultetas, automatizuotų valdymo sistemų inžinierius 1968–1976 Jonavos 1-oji vidurinė mokykla Darbo patirtis 2000 balandis– 2000 spalis Alytaus miesto savivaldybė, kontrolierius 1999–2000 Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, vyriausiasis personalo inspektorius 1995–1998 Alytaus valstybinė mokesčių inspekcij ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Darbdaviai turėtų ne vien bet kokia sąskaita siekti didesnio pelno, bet ir mokėti didesnį atlygį darbuotojams. Kai moka ne vien nekvalifikuotiems darbuotojams MMA, po to skundžiasi, kad nėra rinkoje kvalifikuotų darbuotojų, nes jie nelaukė, o išvyko į kt. valstybes.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Susijęs su kt. klausimu. Gerovės valstybėje viešųjų paslaugų yra daugiau. Taigi klausimas turi būti kitoks, - ar mums reikia gerovės valstybės?
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Susijęs su ankstesniu klausimu. Gerovės valstybėje viešųjų paslaugų yra daugiau. Taigi klausimas turi būti kitoks, - ar mums reikia gerovės valstybės?