Irena Zaleskienė

Lietuvos sąrašas
       Atgal
Irena Zaleskienė

Atsakomybė LEU Senato narė; Senato mokslo komiteto sekretorė; Socialinės pedagogikos bakalauro studijų programos komiteto pirmininkė. Socialinių industrijų ir komunikacijos magistro studijų programos komiteto narė. Užtikrina studijų programos proceso kokybę. Konsultuoja dėstytojus, studentus mokslo ir studijų klausimais. Išsilavinimas ir profesija Vilniaus universiteto Edukologijos doktorantūra (1986 - 1990); Vilniaus pedagoginio universiteto fizikos - matematikos fakultetas, matematikos mokytojos kvalifikacija (1977). Mokslo laipsniai ir vardai Profesorės pedagoginis vardas, 2014; Habilitacijos (socialiniai mokslai, edukologija) procedūra, 2009; Docento pedagoginis vardas, 2004. Socialinių mokslų (edukologija) daktaro laipsnis, 1992. Profesinė pa ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Turėtų būti didinama, proporcingai verslo pelno augimui.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Valstybė turėtų didinti kapitalo, bet ne darbo apmokestinimą. Ir būtinai tobulinti socialinių paslaugų kokybę, ne tik plėsti jų kiekybę.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Būtina darbuotojų skaičiaus mažinimą derinti su paslaugų kokybe.