Egidijus Gaidamavičius

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Egidijus Gaidamavičius

Gimiau 1972 m. vasario 26 d. Panevėžyje statybininko inžinieriaus ir ekonomistės šeimoje. Šeimoje augo dvi jaunesnės sesutės. Pradėjau mokytis 11-ojoje, baigau 16-ąją vidurinę mokyklą. Besimokydamas mokykloje lankiau Muzikos mokyklą ir Fizikos „Fotoną“, dziudo ir karatė do.Per vasaros atostogas dirbau statybose, įgijau betonuotojo specialybę. 1990 m. įstojau į Vilniaus universitetą, suteikta ekonomisto kvalifikacija. Besimokydamas pradėjau verslą, prekiavau tuometėje Sovietų Sąjungoje – tai buvo labai turtingas gyvenimo tarpsnis gyvenimiškąja patirtimi, nuotykiais, tiek gerovės šeimai sukūrimu. Po to sekė gamyba,konsultacijos. Vienas iš naudingų darbų – pirmasis padėjau daugiabučiui Panevėžyje Nendrių g. įdiegti energijos taupymo priemon ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Siekis – per 4 metus pasiekti 550 Eurus, sulyginant su NPD ir 400 Eurų „mokesčių premija“ nuo kiekvieno vaiko plius.Verslui svarbu planavimas.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Reikia subalansuoti mokesčių sistemą, ir EFEKTYVIAI naudoti lėšas;Dabar daugiausia apmokestinamos pajamos iš darbo, reikia apmokestinti VISAS pajamas bendrai. Rezervas yra - nuo turto sukuriamoms pajamoms, bei verslo aplinkos gerinime.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Valstybė privalo garantuoti: minimalias pajamas žmogui; socialinio saugumo sistemų veikimą; atlikti kaip valstybės institutui budingas funkcijas. Nesiekiame 75% ES vidurkio darbo našume, taikitina ir valdininkui.