Dainius Budrys

Lietuvos socialdemokratų partija
       Atgal
Dainius Budrys

Gimė 1976 m. rugpjūčio 16 d. Klaipėdoje. 1994 m. baigė Klaipėdos „Varpo“ vidurinę mokyklą. 1994 m. įstojo į Klaipėdos universitetą, baigęs įgijo ekonomikos mokslų bakalauro, o 2000 m. – verslo vadybos magistro laipsnį. Nuo 1998 m. vasario mėn. dvejus metus dirbo SPAB „Klaipėdos vanduo“ priežiūros planavimo grupės vadovu. Buvo atsakingas už grupės darbo koordinavimą, operatyvinės ir statistinės informacijos apdorojimą, avarijų, atsargų normų, pajamų ir išlaidų analizę bei kontrolę, biudžeto trumpalaikį ir ilgalaikį planavimą. Pagal bendradarbiavimo programą stažavo Malmės vandens tiekimo įmonėje (Švedijos Karalystė). Vėliau dirbo UAB „Ekovalda“ („RIMI Lietuva“) prekybos centrų direktoriumi. Rūpinosi prekybine ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Turi būti stiprinamas vidurinis sluoksnis, kuris yra pagrindinis vartotojas.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Ne mokesčių dydis, o tinkamas jų surinkimas bei administravimas leidžia siekti šių tikslų. Šešėlinės ekonomikos problema Lietuvoje ir taip nėra išspręsta.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų.