Aivaras Vasylius

Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis
       Atgal
Aivaras Vasylius

Aivaras Vasylius, 38 metai. Gimiau ir užaugau Klaipėdoje, dabar gyvenu Klaipėdos rajone. Esu energetikos srityje dirbančios įmonės akcininkas ir rinkodaros vadovas. Visuomeninė veikla – Radailių seniūnaitis, Radailių bendruomenės narys ir Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos narys. Mano kompetencijos - organizacijos valdymas, transportas, statybos, atliekų tvarkymas, enegetika. Ko siekiu? Visada svajojau, kad Lietuvai iškovojus Laisvę ir atkūrus Nepriklausomybę mes sukursime valstybę, kurioje žmonės bus gerbiami ir vertinami pagal savo gebėjimus, kūrybiškumą, iniciatyvą ir darbą. Tikėjau, kad mes tapsime viena labiausai išsilavinusių, novatoriškiausių, turtingiausių, laimingiausių ir atsakingiausių žmonių valstybe pasaulyje. Valstybe, k ...

Grafikas vaizduoja testo rezultatus pagal politinių skirčių ašis.
Susipažinkite su mūsų metodika.

2016 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų rezultatų aprašymas

Politikas          

Rinka ir valstybė Taip Tikriausiai taip Tikriausiai ne Ne Neturiu nuomonės Politiko komentaras
1. Minimali alga Lietuvoje turi būti smarkiai didinama, net jei tai blogintų verslo sąlygas Lietuvoje. Minimali alga turėtų būti susieta su vidutiniu darbo užmokesčiu, nustatant procentinę išraišką.
2. Valstybė turėtų didinti mokesčius, kad galėtų išplėsti socialinę paramą ir paslaugas. Įvairių formų socialinės paramos išmokos turėtų būti peržiūrimos, dalies atsisakant, bet didinant realias žmonių pajamas. Parama turėtų būti skiriama tik tiems, kam jos tikrai reikia.
3. Viešojo sektoriaus darbuotojų skaičius turėtų būti sumažintas, net jei dėl to mažėtų valstybės teikiamų paslaugų. Netinkama antra sakinio dalis, nes paslaugos ir funkcijos dažnai yra dubliuojamos, perteklinė biurokratija kuria nuolatines viešojo sektoriaus didėjimo aplinkybes.